Confirmed Participants

  1. Lucas Allen (ANU)
  2. Dzmitry Badziahin (Univ. of Sydney)
  3. Stephan Baier (RKM Vivekananda University, India)
  4. Ayreena Bakhtawar (La Trobe University)
  5. Antal Balog (Alfred Renyi Institute of Mathematics)
  6. Matteo Bordignon (UNSW Canberra at ADFA)
  7. Alexander Bors (University of Western Australia)
  8. Philip Bos (La Trobe University)
  9. Richard Brent (ANU and Newcastle)
  10. Changhao Chen (UNSW Sydney)
  11. Michaela Cully-Hugill (UNSW Canberra at ADFA)
  12. Matthew Di Meglio (UNSW Sydney)
  13. Alexander Fish (Univ. of Sydney)
  14. Forrest Francis (UNSW Canberra at ADFA)
  15. Peng Gao (Beihang University, China)
  16. Alexandru Ghitza (Univ. of Melbourne)
  17. Catalin Hanga (Univ. of York)
  18. David Harvey (UNSW Sydney)
  19. Shehzad Hathi (UNSW Canberra at ADFA)
  20. Randell Heyman (UNSW Sydney)
  21. Peter Humphries (University College London)
  22. Mumtaz Hussain (La Trobe University)
  23. Danesh Jogia (Defence)
  24. Bryce Kerr (UNSW Canberra)
  25. Kijung Kim (Pusan National University, South Korea)
  26. Ethan Lee (UNSW Canberra at ADFA)
  27. Ray Li (UNSW Sydney)
  28. Sean Lynch (UNSW Sydney)
  29. Simon Macourt (UNSW Sydney)
  30. Jorge Mello (UNSW Sydney)
  31. Benjamin Moore (Univ of Adelaide)
  32. Thomas Morril (UNSW Canberra at ADFA)
  33. Gerry Myerson (Australia)
  34. Takashi Nakamura (Tokyo Univ of Science)
  35. Alina Ostafe (UNSW Sydney)
  36. Gopal Krishna Panda (National Institute of Technology Rourkela, INDIA)
  37. Asim Patra (National Institute of Technology Rourkela, INDIA)
  38. Richard Pennifold (Defence)
  39. Olivier Ramare (Univ. Aix-Marseille)
  40. John Roberts (UNSW Sydney)
  41. Min Sha (UNSW Sydney)
  42. Igor Shparlinski (UNSW Sydney)
  43. Aleksander Simonic (UNSW Canberra at ADFA)
  44. Omar Soukieh (Defence)
  45. Nicole Sutherland (Univ, of Sydney)
  46. Wataru Takeda (Nagoya University, Japan)
  47. Cai Tianxin (Zhejiang University, China)
  48. Enrique Trevino (Lake Forest College, USA)
  49. Timothy Trudgian (UNSW Canberra at ADFA)
  50. Chenyan Wu (Univ. of Melbourne)
  51. Kam Hung Yau (UNSW Sydney)
  52. Yinan Zhang (ANU)
  53. Liangyi Zhao (UNSW Sydney)